Jammer (1.1.3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Confirm
ps: تاييد

en: Remove
ps: لركول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Import
ps: واردول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Comment
ps: تبصره

en: About
ps: په اړه
