Jammer (1.1.3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Remove
pt: Remover

en: Disable
pt: Desativar

en: Priority
pt: Prioridade

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Import
pt: Importar

en: Always
pt: Sempre

en: Custom
pt: Personalizado

en: Validate
pt: Validar

en: Exception
pt: Exceção

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre

en: Modify
pt: Modificar
