Jammer (1.1.3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Remove
ro: Elimină

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Priority
ro: Prioritate

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Custom
ro: Personalizat

en: Comment
ro: Comentariu

en: Exception
ro: Excepţie

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
