Jammer (1.1.3) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Remove
ru: Удалить

en: Disable
ru: Отключить

en: Priority
ru: Приоритет

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Import
ru: Импортировать

en: Always
ru: Всегда

en: Custom
ru: Собственная

en: Comment
ru: Комментарий

en: Validate
ru: Проверить

en: go back
ru: перейдите назад

en: Exception
ru: Исключение

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Modify
ru: Изменить

en: Role(s)
ru: Роли

en: Entry deleted
ru: Запись удалена

en: Form id
ru: Идентификатор формы
