Jammer (1.1.3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Confirm
tr: Onayla

en: Remove
tr: Kaldır

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Priority
tr: Öncelik

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Always
tr: Her zaman

en: Custom
tr: Özel

en: Comment
tr: Yorum

en: go back
tr: geri git

en: Exception
tr: İstisna

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Role(s)
tr: Rol(ler)
