Jammer (1.1.3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Remove
vi: Xoá

en: Disable
vi: Tắt

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Import
vi: Nhập vào

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Exception
vi: Ngoại lệ

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
