Janrain Registration (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Folder
nl: Map

en: My account
nl: Mijn account

en: Edit Profile
nl: Profiel bewerken

en: Capture
nl: Vastleggen

en: Application ID
nl: Applicatie-ID

en: My Account
nl: Mijn account

en: Client id
nl: Klant-ID
