Janrain Registration (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Folder
lv: Mape

en: My account
lv: Mans konts

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID
