Janrain Registration (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Field
da: Felt

en: Client ID
da: Klient ID

en: Folder
da: Mappe

en: My account
da: Min konto

en: Capture
da: Hævning

en: My Account
da: Min konto
