Janrain Registration (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Field
pt: Campo

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Folder
pt: Pasta

en: My account
pt: Minha conta

en: Capture
pt: Capturar

en: My Account
pt: Minha Conta
