Janrain Registration (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Field
ru: Поле

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Folder
ru: Папка

en: My account
ru: Моя учётная запись

en: Edit Profile
ru: Редактировать профиль

en: Application ID
ru: ID приложения

en: My Account
ru: Мой профиль

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
