Janrain Registration (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Folder
sv: Mapp

en: My account
sv: Mitt konto

en: My Account
sv: Mitt konto
