Janrain Registration (8.x-1.0-alpha5) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Field
de: Feld

en: Client ID
de: Client-ID

en: Folder
de: Ordner

en: My account
de: Mein Konto

en: Edit Profile
de: Profil bearbeiten

en: Capture
de: Einziehen

en: Field Mapping
de: Felder Mapping

en: Application ID
de: Anwendungs-ID

en: My Account
de: Mein Konto

en: Client secret
de: Client-Geheimnis

en: Client id
de: Kunden-ID

en: Provider ID
de: Dienstanbieter-ID
