Janrain Registration (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Field
cs: Pole

en: Folder
cs: Složka

en: My account
cs: Můj účet

en: Capture
cs: Zachytit

en: My Account
cs: Můj účet
