Janrain Registration (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Folder
hu: Mappa

en: My account
hu: Saját adatok

en: My Account
hu: Saját adatok

en: Screens
hu: Képernyők
