Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Password
da: Adgangskode

en: Path
da: Sti

en: Continue
da: Fortsæt

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Client ID
da: Klient ID

en: Fields
da: Felter

en: General
da: Generelt

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Key
da: Nøgle

en: Languages
da: Sprog

en: Please wait...
da: Vent venligst…
