Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Password
fil: Hudyat

en: Path
fil: Landas

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Key
fil: Susi

en: Languages
fil: Mga wika
