Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Password
jv: Sandhi

en: Link
jv: Tautan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Fields
jv: Field

en: General
jv: Umum

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Key
jv: Kunci

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...
