Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Password
ka: პაროლი

en: Link
ka: ბმული

en: Path
ka: გზა

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Fields
ka: ველები

en: General
ka: ზოგადი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Key
ka: გასაღები

en: Languages
ka: ენები

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...

en: MIME type
ka: MIME ტიპი
