Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Log
sk: Záznam

en: Password
sk: Heslo

en: Link
sk: Odkaz

en: Path
sk: Cesta

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Fields
sk: Polia

en: General
sk: Všeobecné

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Key
sk: Kľúč

en: Languages
sk: Jazyky

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: MIME type
sk: MIME typ
