Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Link
sq: Lidhje

en: Path
sq: Pozicioni

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Languages
sq: Gjuhët
