Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Log
ru: Журнал

en: Password
ru: Пароль

en: Link
ru: Ссылка

en: Path
ru: Путь

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Continue
ru: Продолжить

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Auth
ru: Авторизация

en: Fields
ru: Поля

en: General
ru: Общий

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Key
ru: Ключ

en: Languages
ru: Языки

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: MIME type
ru: MIME-тип

en: Application ID
ru: ID приложения

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Super Admin
ru: Супер администратор
