Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Password
id: Sandi

en: Link
id: Tautan

en: Path
id: Jalur

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Client ID
id: ID Klien

en: Fields
id: Bidang isian

en: General
id: Umum

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Key
id: Kunci

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Please wait...
id: Mohon tunggu...

en: MIME type
id: Jenis MIME
