Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (4.1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Log
ja: ログ

en: Password
ja: パスワード

en: Link
ja: リンク

en: Path
ja: パス

en: Continue
ja: 継続

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Fields
ja: フィールド

en: General
ja: 全般

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Key
ja: キー

en: Languages
ja: 言語

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en: MIME type
ja: MIME タイプ
