Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Password
lv: Parole

en: Link
lv: Saite

en: Path
lv: Ceļš

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Fields
lv: Lauki

en: General
lv: Galvenie

en: Users
lv: Lietotāji

en: Languages
lv: Valodas

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID
