Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Path
nl: Pad

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Fields
nl: Velden

en: General
nl: Algemeen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Languages
nl: Talen

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Application ID
nl: Applicatie-ID

en: Entity Type
nl: Entiteitstype
