Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Password
nn: Passord

en: Link
nn: Lenke

en: Path
nn: Sti

en: Continue
nn: Hald fram

en: Fields
nn: Felt

en: Users
nn: Brukarar

en: Languages
nn: Språk
