Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Link
gl: Ligazón

en: Path
gl: Ruta

en: Continue
gl: Continuar

en: Fields
gl: Campos

en: General
gl: Xeral

en: Configuration
gl: Configuración

en: Languages
gl: Idiomas

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: MIME type
gl: Tipo MIME
