Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Path
it: Percorso

en: Sync
it: Sincronizzate

en: Continue
it: Continua

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Fields
it: Campi

en: General
it: Generale

en: Configuration
it: Configurazione

en: Languages
it: Lingue

en: Please wait...
it: Attendere prego...

en: MIME type
it: Tipo MIME

en: Application ID
it: ID applicazione
