Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Log
bg: Регистър

en: Password
bg: Парола

en: Link
bg: Линк

en: Path
bg: Път

en: Continue
bg: Продължи

en: General
bg: Общи

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Languages
bg: Езици

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...
