Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.4) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Link
cy: Dolen

en: Path
cy: Llwybr

en: Continue
cy: Parhau

en: Fields
cy: Meysydd

en: General
cy: Cyffredinol

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Please wait...
cy: Arhoswch...
