Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.4) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Log
mn: Лог

en: Password
mn: Нууц үг

en: Link
mn: Холбоос

en: Path
mn: Зам

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Languages
mn: Хэлнүүд
