Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.5) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Log
fa: گزارش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Link
fa: پیوند

en: Path
fa: مسیر

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: ID
fa: شناسه

en: Continue
fa: ادامه

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Fields
fa: فیلدها

en: General
fa: عمومی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: MIME type
fa: نوع فایل
