Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.5) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Log
hr: Dnevnik

en: Password
hr: Lozinka

en: Link
hr: Poveznica

en: Path
hr: Putanja

en: Continue
hr: Nastavi

en: Fields
hr: Polja

en: General
hr: Općenito

en: Configuration
hr: Postavke

en: Languages
hr: Jezici

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: MIME type
hr: MIME vrsta
