Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.5) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Link
mr: दुवा

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: General
mr: साधारण

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Languages
mr: भाषा
