Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ
