Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.6) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Link
hi: कड़ी

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: General
hi: सामान्य

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Languages
hi: भाषायें

en: Please wait...
hi: कृपया प्रतीक्षा करें...

en: MIME type
hi: माइम प्रकार
