Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.6) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Log
et: Logi

en: Password
et: Parool

en: Path
et: Tee

en: Continue
et: Jätka

en: Fields
et: Väljad

en: General
et: Üldine

en: Configuration
et: Seadistus

en: Languages
et: Keeled

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
