Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Password
sv: Lösenord

en: Link
sv: Länk

en: Path
sv: Sökväg

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Fields
sv: Fält

en: General
sv: Allmän

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Languages
sv: Språk

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: MIME type
sv: Typ av MIME
