Drupal Connector for Janrain Identity Cloud (8.x-2.6) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Password
ug: پارول

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Languages
ug: تىل

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: MIME type
ug: تۈرىMIME
