Just Another Social Module (JASM) (3.1.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Target
bo: དམིགས་གནས
