Just Another Social Module (JASM) (3.1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: Theme
el: Θέμα

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: About
el: Περί

en: Target
el: Στόχος
