Just Another Social Module (JASM) (3.1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: Theme
fi: Teema

en: Inline
fi: Avoin

en: Custom
fi: Oma

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: About
fi: Tietoja

en: Target
fi: Kohde

en: Light
fi: Vaalea

en: Dark
fi: Tumma
