Just Another Social Module (JASM) (3.1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: About
gu: વિશે

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
