Just Another Social Module (JASM) (3.1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: Theme
hr: Tema

en: Inline
hr: U istom redu

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis
