Just Another Social Module (JASM) (3.1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Link
id: Tautan

en: Name
id: Nama

en: Theme
id: Tema

en: Inline
id: Sebaris

en: Custom
id: Tersuai

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Link text
id: Teks tautan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: About
id: Tentang
