Just Another Social Module (JASM) (3.1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Theme
it: Tema

en: Inline
it: In linea

en: Custom
it: Personalizzato

en: Sort order
it: Ordinamento

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: About
it: Informazioni

en: Light
it: Chiaro

en: Dark
it: Scuro
