Just Another Social Module (JASM) (3.1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: Theme
jv: Tema

en: Custom
jv: Kostum

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Link text
jv: Teks pranala

en: About
jv: Ngenani
