Just Another Social Module (JASM) (3.1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Theme
lt: Tema

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Custom
lt: Savitas

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Preset
lt: Numatyta

en: About
lt: Apie

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
