Just Another Social Module (JASM) (3.1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: About
my: အကြောင်း
